NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Auto Thumbnail - Postoji li?
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Auto Thumbnail - Postoji li?  (Posjeta: 1507 )

» datum: 26-10-2009, 23:51:40

...pa normalno da postoji... Samo neznam dali potoji neki plugin za ono što meni treba...

Dakle, trebao bih plugin za joomlu 1.5.xx koji radi automatski thumbnail (MiniSliku) ali te slike koje prikazuje na stranici nisu kod mene, nego recimo ako kopiram i zalijepim sadržaj sa neke druge stranice... (ukradem članak/ebiggrin

Za sve što sam pronašao, trebam imati slike ili u odredenoj lokaciji ili moram ju prvo smanjiti kak mi odgovara da bi se
prikazala. No, to mi normalno ne odgovara jer dnevno imam najmanje 1000 novih članaka, i kada bih išao svakoga urediti, gdje bi dospio?  biggrin

Koristim komponentu AlphaContent i ona mi to odrađuje dosta dobro, osim šta je toliko prnjava da je moram naknuti...  drinks

» Odgovor #1 datum: 27-10-2009, 16:31:18

OT: Molim te, daj link na sajt.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Auto Thumbnail - Postoji li?
Skoči na: