NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: RSS Plugin, kako ga ugasiti?
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: RSS Plugin, kako ga ugasiti?  (Posjeta: 2342 )
*

» datum: 05-11-2009, 21:33:33

Imam rss plugin na stranici i mislim da mi on usporava stranicu, pa zato zelim da ga iskljucin, no u pluginima nigdje ne pise, da ga iskljucim :S jednostavno ne postoji...
Kad otvorim stranicu i pogledam code imam ovo:
<link href="/index.php?format=feed&amp;type=rss" rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS 2.0" />
  <link href="/index.php?format=feed&amp;type=atom" rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 1.0" />

da ne zna ko slucajno gdje bi se mogli nalaziti ovi codovi da ih del, i samim tim i ukinem rss sa stranice, jer mi se skroz lose ucitava, tj. prvih 5 sec nista ni ne prikazuje tek se onda pocne ucitavati, nije do servera, jer imam i druge strnaica na istom serveru, a u administarciju se odmah loga jer tamo i nema rss...

POzz

» Odgovor #1 datum: 05-11-2009, 21:48:56

Vidi postavke izborničke stavke "Naslovnica" u mainmenu.
Dragi moji forumaši, forum nastavlja svoj rad na forum.joomla-hrvatska.com
*

» Odgovor #2 datum: 05-11-2009, 21:58:03

pogledao, i ne vidim nista sto bi mi moglo pomoci :(

» Odgovor #3 datum: 06-11-2009, 09:31:44

Vidi sliku:

* feed.jpg (151.43 KB, 891x345 - klikova: 395 )
Dragi moji forumaši, forum nastavlja svoj rad na forum.joomla-hrvatska.com
*

» Odgovor #4 datum: 06-11-2009, 09:47:58

Hvala puno Smiley Smiley sada se stranica puno brze otvara Smiley

Pozz
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: RSS Plugin, kako ga ugasiti?
Skoči na: