NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Problem prikazivanja članaka
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Problem prikazivanja članaka  (Posjeta: 849 )
*

» datum: 02-12-2009, 12:56:26

Pozdrav,
Već neko vrijeme čitam forum i moram reći da mi je pomogao puno. Radim u joomli 1.5.9 news portal sa jxtc newspro dark template-om, site nije na serveru jos pa nemogu postati link. Naime site se sastoji od rubrika, svaka rubrika je menu item sa front page blog layout-om, svaka  od njih ima poredane module ze pod kategorije, npr rubrika vijesti ima module za hrv, svijet kroniku itd.... moduli su jxtc newspro. Problem je u tome da kad na nasovnoj stranici kliknem na neki članak u bilo kojem modulu, taj isti članak mi se otvori u posebnoj stranici, ali kad idem na neku od rubrika i tamo otvorim članak taj isti mi se prikaže u component dijelu templeta i svi ostali moduli koji se inače tamo nalaze budu prikazani ispod članka tako da straica izgleda nabacano i predugo.
Tu su dva scrnshoota, Isti članak prikazan sa Naslovnice i prikazan sa vijesti sekcije, kategorija Hrvatska.

* Clanak_Naslovnica.jpg (451.54 KB, 1474x975 - klikova: 317 )

* Clanak_vijestisect.jpg (971.59 KB, 1600x1957 - klikova: 297 )
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Problem prikazivanja članaka
Skoči na: