NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: <jdoc:include type="modules" name="right" /> kako ubaciti u background
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: <jdoc:include type="modules" name="right" /> kako ubaciti u background  (Posjeta: 1564 )
*

» datum: 01-03-2010, 22:23:48

Pozdrav ja sam novi kod vas na forumu.
Imam jedan problem pa me zanima da li je to izvodivo. Ako jeste kako bi se to moglo rijesiti?

Imam zahtjev prema kojem <jdoc:include type="modules" name="right" /> na neki nacin trebam da ubacim u background? Inace taj modul poziva sliku koja je na svakoj stranici razlicita. E sada me zanima kako taj <jdoc> ubacim u bg, nebitno da li ide preko <table> ili <div>?

Ako neko zna rijesenje molio bih vas da mi pomognete.

Hvala!

Zadržavam mišljenje

» Odgovor #1 datum: 02-03-2010, 00:03:01

http://www.joomla4more.com/the-background-module
*

» Odgovor #2 datum: 02-03-2010, 00:20:43

Hvala druze, mislim da ce mi ovo pomoci jako.
Svaka cast majstore, spasao si me! wink

A to ne znaci da jos neko ne moze nesto konstruktivno ponuditi kao rijesenje  wink
*

» Odgovor #3 datum: 04-03-2010, 08:10:32

wooer, znas li ti mozda zasto mi se na search stranici prilikom druge pretrage ne pojavljuje bg slika sa ovim modulom? I kako bi to mogao rijesiti? Znaci kada pretrazujem neki pojam i izbaci mi rezultate slika je tu, kada uradim jos jedan search slike nema.

Molim i druge clanove foruma ako mogu da mi pomognu.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: <jdoc:include type="modules" name="right" /> kako ubaciti u background
Skoči na: