NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: 4RSS autoposter
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: 4RSS autoposter  (Posjeta: 5720 )
*

» datum: 20-04-2010, 14:52:58

Može li mi iko objasniti autoposter 4RSS. Kako se postavlja. Hitno.

» Odgovor #1 datum: 25-04-2010, 10:58:19

Instaliraš modul, upišeš link s kojega želiš da ti se postovi objavljuju, objaviš modul i to ti je to. Moraš voditi računa o encodingu odnosno provjeriti podržava li taj modul tip karaktera odakle vučeš vijesti. Google majka!
*

» Odgovor #2 datum: 25-04-2010, 14:02:33

Hvala na odgovoru. Međutim, možda sammalo stupid. Instaliram ja modul, upišem link za kojeg smatram da može, jer ga vuče jedan portal. I ono ništa.

Možeš li mi molim Te. segment po segment, na nekom oglednom primjeru objasniti. To mi je baš bitno.

Unaprijed hvala.

» Odgovor #3 datum: 26-04-2010, 08:23:35

kako link izgleda?
*

» Odgovor #4 datum: 26-04-2010, 23:40:52

Kralju,
prvo da zahvalim što si na pomoći. A evo o čemu se radi. Kod nas su neki padavčari pokrenuli portal na www.uskportal.ba, međutim, sve su povukli sa www.mojportal.ba, www.mojevijesti.ba itd.
I onda počnu da nas peru ovdje, mi vakvi mi onakvi, najbolji......, a ono plagijat i to žešći.
E sada kralju, snimimo mi koji je tempalte, registriramo host i domenu www.bihac-info.com, pa reko da i mi povučemo sa tih portala.
Postavimo modul, i tu sada nastaje problem. Ništa što stavimo ne prolazi.
Tu bi trebao ti uskočiti kralju.
Ja malo opširnije ali to je to. Ako si još za pomoći, a treba ti više informacija moj e-mailje ajland@kulenovic.net.

Stari, do tebe je, ali kako god HVALA TI VELIKA.
Pozdrav

» Odgovor #5 datum: 27-04-2010, 00:04:57

Kralju,
prvo da zahvalim što si na pomoći. A evo o čemu se radi. Kod nas su neki padavčari pokrenuli portal na www.uskportal.ba, međutim, sve su povukli sa www.mojportal.ba, www.mojevijesti.ba itd.
I onda počnu da nas peru ovdje, mi vakvi mi onakvi, najbolji......, a ono plagijat i to žešći.
E sada kralju, snimimo mi koji je tempalte, registriramo host i domenu www.bihac-info.com, pa reko da i mi povučemo sa tih portala.
Postavimo modul, i tu sada nastaje problem. Ništa što stavimo ne prolazi.
Tu bi trebao ti uskočiti kralju.
Ja malo opširnije ali to je to. Ako si još za pomoći, a treba ti više informacija moj e-mailje ajland@kulenovic.net.

Stari, do tebe je, ali kako god HVALA TI VELIKA.
Pozdrav

Jedan od jacih postova u zadnje vrime...  biggrin
Ovo mi zvuci kao Top Lista Nadrealista, i to ona stara...  biggrin
*

» Odgovor #6 datum: 27-04-2010, 00:09:31

Care, je si li u TOP LISTI, i to u ulozi ZENITA, ili mi ovde piši scenario za zadnju epizodu.

Dobar si. Stvarno si zaista.

» Odgovor #7 datum: 27-04-2010, 00:18:35

Ja Car, Joonaka si okrunio, da ti nisi kakav faraon iz Visokoga???  Grin Grin zločko
*

» Odgovor #8 datum: 27-04-2010, 00:24:25

Jok. Bihać.
Ali ti moji još od prije napravili nešto kućice u Zadru/Zaton, pa sam ti i tamo.
Nego reci, hoćeš li pomoći braći napaćenoj da izrokaju ove padavčare što se ku*****če po čaršiji. Da im pljunemo pod pendžer.
Šta reći na to.
I inače, mada nije bitno a ti si iz...??

» Odgovor #9 datum: 27-04-2010, 00:29:48

Pa cekaj malo, ti se protiv plagijata boris plagijatom... biggrin
 Sta se lipo svi ne udruzite i napravite jedan original???  lightbulb wink
*

» Odgovor #10 datum: 27-04-2010, 00:35:37

Ja bih prije u Afganistan da me raznesu auto-bombom nego sa blesonjama.
Vidim da nisi baš da odigraš u ovo našoj TOP LISTI. Nema frke.
Ali i dalje si car.
Valjda sam ti trebao nešto smuljati, pa da upali foluška.

E jest' tačno, nema gluplje od Bosanca, pa to ti je. Šta ćeš kad smo otvoreni....

Zadržavam mišljenje

» Odgovor #11 datum: 27-04-2010, 11:53:28

Kod nas su neki padavčari pokrenuli portal na www.uskportal.ba, međutim, sve su povukli sa www.mojportal.ba, www.mojevijesti.ba itd.
Da ne bi bilo zabune sva tri navedena portala pripadaju istoj tvrtki.
Na sva tri stoji da je zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača. Izdavač, kontakt osobe i adresa navedeni su pod linkom Kontakt.
U cijeloj priči jedino tvoja ideja djeluje neozbiljno, neoriginalno i nelegalno.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: 4RSS autoposter
Skoči na: