NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Problem sa prijavom na admin panel
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Problem sa prijavom na admin panel  (Posjeta: 2648 )
*

» datum: 20-04-2010, 21:08:02

Molim za pomoć, mislim da sam isključio plug in za autentifikaciju pa sad ne mogu pristupiti admin panelu. Može li se isti aktivirati na drugi način preko FTP?
Riječ je o Joomli 1.5.15.
Hvala za odgovor.
P.S. Mislim da nije u pitanju hakovanje jer nisam primjetio promjene na stranici.

» Odgovor #1 datum: 20-04-2010, 23:16:45

Molim za pomoć, mislim da sam isključio plug in za autentifikaciju pa sad ne mogu pristupiti admin panelu. Može li se isti aktivirati na drugi način preko FTP?
Riječ je o Joomli 1.5.15.
Hvala za odgovor.
P.S. Mislim da nije u pitanju hakovanje jer nisam primjetio promjene na stranici.

Pozdrav,

probaj ovaj način odi u phpmyadmin pa nadi svoju bazu te nakon toga nadi tablicu koja se zove "jos_plugins" te unutar nje nadi ovo "Authentication - Joomla" i klikni na uredi pa nadi gdje ti pise  "published" i stavi "1" umjesto "0"

drinks

Kako, uvijek je pitanje kako?
*

» Odgovor #2 datum: 21-04-2010, 22:12:38

Vrijednost published je na "1", ali je access na "0" i problem je što ne mogu editirati tablicu, provjerio sam i privilegije, zvao web hostera (još nemam odgovor) Nemam ideje šta još uraditi.
Verzija poslužitelja je 5.0.67
php my admin 2.11.9.2
my SQL verzija klijenta 4.1.7

da, hvala za odgovor i podršku.
*

» Odgovor #3 datum: 23-04-2010, 20:59:45

Završeno, nisam mogao pristupiti bazi zbog "zaključanog" config fajla, nakon otključavanja sam promijenio vrijednost published na 1 i sad je sve OK.
pozdrav svima.
 drinks
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Problem sa prijavom na admin panel
Skoči na: