NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Article "more.." button problem
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Article "more.." button problem  (Posjeta: 1530 )
*

» datum: 21-04-2010, 10:08:13

Neznam dal je ovo bas tema za ovu kategoriju. Uglavnom, imam problema sa prikazom sadzaja kad odaberem opciju "more.." iliti "više.." da mi se prikaze cijeli clanak. Imam templejt sa tri stupca i zelim da mi lijevi i desni stupac budu fiksni tj da su uvijek vidljivi. To sam bez problema dobio u svim varjantama osim kada ispod clanka odaberem "više..." pa mi se prošireni članak prikaže preko dva stupca. Dakle u tom slucaju se ne vidi desni stupac. Dal postoji negdije opcija da se to regulira?

Unaprijed zahvaljujem.
LP

» Odgovor #1 datum: 21-04-2010, 10:12:56

Neznam dal je ovo bas tema za ovu kategoriju. Uglavnom, imam problema sa prikazom sadzaja kad odaberem opciju "more.." iliti "više.." da mi se prikaze cijeli clanak. Imam templejt sa tri stupca i zelim da mi lijevi i desni stupac budu fiksni tj da su uvijek vidljivi. To sam bez problema dobio u svim varjantama osim kada ispod clanka odaberem "više..." pa mi se prošireni članak prikaže preko dva stupca. Dakle u tom slucaju se ne vidi desni stupac. Dal postoji negdije opcija da se to regulira?

Unaprijed zahvaljujem.
LP

Hm zanimljiva situacija...

Jel moze screenshot problema da to vizualno predočiš? wink
Kako, uvijek je pitanje kako?
*

» Odgovor #2 datum: 21-04-2010, 10:24:44

Prva slika je pocetno stanje a druga nakon odabira opcije "više". Dakle sadzaj clanka se prosiri na desni stupac.
Ostali clanci (staticni) koji su u punom prikazu, dakle nije dadana opcija "Read more" se prikazuju ispravno, samo u srednjem stupcu.

* novi web01.JPG (109.14 KB, 959x761 - klikova: 326 )

* novi web02.JPG (87.89 KB, 967x782 - klikova: 319 )

» Odgovor #3 datum: 21-04-2010, 14:01:40

Pozdrav,

jedno glupo pitanje jesi li za ove desne module pod konfiguracijom stavio da zelis da se prikazuju na sve ili na odredene linkove?
Ovo mi se cini koda se "modul" povuče kad dode ovaj tekst lightbulb
Kako, uvijek je pitanje kako?
*

» Odgovor #4 datum: 21-04-2010, 14:14:29

S tim opcijama sam se sad malo igral i situacija je sljedeca. Kada postavim da mi je desni stupac uvijek vidljiv  tada mi opcija "vise" radi kako treba, dakle clanak se ne siri na desni stupac. A kad iz tih linkova iskljucim Forum (jer mi za njega treba malo veca sirina)  on se siri na taj stupac samim time i ta opcija "vise" siri na treci stupac iako po meni nisu povezani.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Article "more.." button problem
Skoči na: