NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: allvideos plugin i mozilla,
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: allvideos plugin i mozilla,  (Posjeta: 2211 )
*

» datum: 24-06-2010, 11:17:55

Bok,
jučer mi se javio čudan problem,a ne znam kak ga riješit.
Instalirala sam si allvideos 3.3 plugin na joomlu i do jučer je sve radilo kako treba. Popodne sam updateala mozillu, tražila mi je da skinem i novi plugin za adobe player, 10.1.35 ak se ne varam.
I sad na stranici kad pokušam stavit full size video mi pokaziva samo bijeli ekran, tj video se ne učitava,al zvuk se čuje. kad nije u full sizeu, normalno ide i slika i zvuk.
I to samo u mozilli.
na IE-u nisam radila nikakav update, jer ga ni ne koristim, pa pretpostavjlam da je do jučerašnjih updatea. jer kad sam otvorila stranicu u IE-u, sve radi normalno.
Ima li tko ideje u čem je štos?

» Odgovor #1 datum: 24-06-2010, 14:10:55

Jucer mi je valjda po prvi puta automatska instalacija flasha prosla bez problema :happy:  biggrin  Tvoj problem nema nikakve veze sa allvideos pluginom, vec sa tvojim racunalom, odnosno sa driverima i/ili flashom. Desni klik na video, vidi je li ti upaljeno Enable hardware acceleration. Ako je, pokusaj rucno reinstalirati flash i mozda je vrijeme da napravis update drivera od graficke kartice.
(ex) plavusa  Grin
*

» Odgovor #2 datum: 25-06-2010, 10:10:35

e tnx.u pravu si. izgleda da nije do plugina, sad sam išla na youtube, ista stvar. nekaj me ovaj flash zeka
hardware acceleration je enabled. idem čačkat po kompu
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: allvideos plugin i mozilla,
Skoči na: