NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Problemčić s facebook share pluginom
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Problemčić s facebook share pluginom  (Posjeta: 2503 )
*

» datum: 06-12-2010, 12:11:02

Koji god facebook share plugin za Joomla1.5 instalirao (a pokušao sam s 3 komada), dobivam istu grešku...

Prilikom objave na facebooku dobijem tek naslov linka (što je zapravo naslov stranice) kakav zaista jest, a umjesto opisa dobijem "Joomla! - upravljanje portalima i dinamičnim sadržajima" iako sam sve editirao sve description meta tagove.  

Dakle, u globalnoj konfiguraciji i meta-tagovima članaka mi već odavno nigdje ne piše "Joomla! - upravljanje portalima i dinamičnim sadržajima". Imam tu upisane vlastite tagove (što je sve provjereno i u source kodu stranica).

Ali eto, pri FB dijeljenju mi se svaki put pojavi taj tekst.
Osim na početnoj stranici, gdje se pojavljuje ono što je upisano pod meta-description članka (homepage mi je uncategorised article). To saznanje mi, međutim, baš i nije pomoglo.

Nije mi pomoglo ni čišćenje cache-a browsera.

Onda sam se dosjetio potražiti u HR jeziku taj tekst, pa ga možda zamijeniti nekim uopćenim opisom web-a. No, ne uspijevam pronaći GDJE SE ON NALAZI u HR prijevodu.

Može li mi netko pomoći, ako ne savjetom kako da to kvalitetno riješim (da mi plugin pokazuje meta-description stranice), onda BAREM da me uputi na language file gdje se nalazi tekst "Joomla! - upravljanje portalima i dinamičnim sadržajima".

Hvala.

» Odgovor #1 datum: 06-12-2010, 12:37:05

Pozdrav blues_mack!

Baš čudno, obično FB uzima meta description. Imaj na umu da i FB ima svoj cache pa je možda i do toga.

Možeš li dati URL?
Dragi moji forumaši, forum nastavlja svoj rad na forum.joomla-hrvatska.com
*

» Odgovor #2 datum: 06-12-2010, 12:53:48

Poslao na PM i e-mail.
*

» Odgovor #3 datum: 09-12-2010, 12:12:03

Eto, riješeno.  Riješilo se samo.  Cool

Danas sam pogledao i sve je kako treba, dakle - radilo se o cache-u Facebooka.

Koliko je vremena trebalo ne znam jer u međuvremenu nisam provjeravao.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Problemčić s facebook share pluginom
Skoči na: