NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Dodavanje artikala od strane korisnika...
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Dodavanje artikala od strane korisnika...  (Posjeta: 1662 )
*

» datum: 17-01-2011, 23:09:41

Pozdrav svim forumašima!

Da Vam se predstavim, zovem se Vjeko, dolazim iz slavonije a Joomlom se igram tek od početka ove godine.
Za sada sam iznimno zadovoljan i poprilično sam savladao korištenje i rad na Joomli.

Ali....(uvjek postoji "ali")

Nešto me zanima...
Kako registrirani korisnik može sam napisati i objaviti neki artikal, ali da mu se ponudi samo izbor kategorije/sekcije, tj. da forma ide ovim pravcem:

1. odaberi kategoriju
2. Unesi naziv
3. Napiši tekst
4. Objavi!

Dakle, nešto poput komentara sa mogućnosti odabira kategorije.
Ako stavim sve korisnike da su publisher, smeta mi u publishing okviru sve osim kategorije, a metadata mi je apsolutno suvišna.

Nadam se da ste shvatili, dakle jednostavan publish registriranih korisnika kroz 4 jednostavna koraka gore napisana...
Pretraživao sam ekstenzije dali možda postoji neka gotova komponenta, ali za sada bezuspješno.

Molim Vas, ako netko ima neko riješenje, da mi pomogne!
Hvala svima!
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Dodavanje artikala od strane korisnika...
Skoči na: