NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Google maps
 Str: 1 2 [3]  Sve Dolje
Autor      Tema: Google maps  (Posjeta: 18646 )

» Odgovor #30 datum: 30-01-2011, 10:45:08

Zaista neznam niti doći back  end sučelje pa sam i odustao.Eto tako stvari stoje.

Pa, o tome sam ja i pričao! ovo nije forum za odrađivanje posla, nego forum za one koji znaju osnovno, a poneke specifične stvari im treba pomoči. Back end je najosnovnije stvar u Joomli, imaš tutorial na njihovim stranicama kako se izrađuju stranice u Joomla CMS. Zašto objašnjavati nešto što već postoji?

Radio netko amaterski ili profesionalno (ovo dugo pogotovo), ne može očekivati od onih koji su potrošili godine da sve to nauče, da ih uče (da im odrađuju, tj. objašnjavaju kako se radi) portal korak po korak!

koliko vidim na pojedinim topicima nema uopće odgovora na postavljena pitanja...

Iz razloga što su članovi procijenili da ne treba odgovarati. Svatko po svojoj vagi!

.....gledam druge joomla portale(Bosna,Srbija) i sasvim drugačije stvari stoje...

Nitko ti ne brani da promijeniš forum, ako ovdje nisi zadovoljan.
Uostalom, svima je poznata adresa novog hrvatskog Joomla foruma.

Radim na jednom serveru tri web portala
http://www.zabok-ribolov.com
http://www.zabok-ribolov.com/cro-bass-liga/
http://www.idra-varalice.net/

Ovo sve odrađujem jer sam entuzijasta i to radim za klub kojeg poštujem i upravo da izbjegnem dodatne troškove ,radim amaterski i te portale...........

Ako ne znaš niti što je back end, moj ti  je savjet da počneš raditi nešto što znaš raditi, jer izrađivati internetske stranice ne znaš!

BTW, u ubrzanoj proceduri je zakon koji će spriječiti nelojalnu konkurenciju u sferi izrade internetskih stranica, te će svatko tko radi stranice morati dokazivati radi li ih amaterski ili je u pitanju 'rad na crno'!

@zabok: gornjom rečenicom ne tvrdim da radiš na crno već sam nedavno od državnog inspektorata dobio odgovor na upit postoji li takav zakon, pa nek bude obznanjeno svima! I nisam se ja obrušio na tebe (istovremeno, ovo nije moja isprika tebi), već samo moje mišljenje o tome da ne treba pomagati onima koji ne žele proučiti tone i tone tutoriala već bi to umjesto njih trebali raditi drugi.
» Zadnja izmjena: 30-01-2011, 10:59:53 pharaoh
Što dalje od novog foruma joomla-hrvatska!
**

» Odgovor #31 datum: 30-01-2011, 11:16:26

Gledaj,nigdje niti nisam spomenuo da sam profesionalac.............dapače amater i ovo kaj sam odradio sam odradio sa svojim skromnim znanjem.
Nadalje zašto me pozivaš na novi forum,iz kojeg razloga..................jel taj drugi profi forum ili forum za amatere.Koji su limiti pitanja?Koliko možeš pitati da bi dobio odgovor?
Što točno trebaš pitati?

Ja zasita neznam što tebe pere?

» Odgovor #32 datum: 30-01-2011, 11:25:17

Gledaj,nigdje niti nisam spomenuo da sam profesionalac.............dapače amater i ovo kaj sam odradio sam odradio sa svojim skromnim znanjem.
Nadalje zašto me pozivaš na novi forum,iz kojeg razloga..................jel taj drugi profi forum ili forum za amatere.Koji su limiti pitanja?Koliko možeš pitati da bi dobio odgovor?
Što točno trebaš pitati?

Ja zasita neznam što tebe pere?

Ovaj forum se gasi.

Ne moraš biti profesionalac da bi radio u Joomli, ali nemoj ispitivati elementarne stvari. To moraš naučiti iz njihovih tutoriala. Postoje eventualni problemčići za koje je neophodno znanje programiranja i dizajniranja i to će ti se pomoči, ali samo ako i tu znaš elementarne stvari. INAČE, NEMOJ NIŠTA PITATI JER TEBI TREBA ODRADITI ČITAVE STRANICE, a zašto bi netko gubio vrijeme na to?
I ovaj i novi forum su forumi za amatere, ne za neznalice koji nežele potrošiti tjedan-dva i pročitati tutoriale do kojih je na internetu vrlo lako doči. Ni nepoznavanje engleskog jezika nije isprika, imaju slike i video tutoriali, pa ako to nije dovoljno nemoj očekivati da ti se pomogne!

BTW: pametnom je i jedna dosta, bar tako kaže narodna  izreka!
**

» Odgovor #33 datum: 30-01-2011, 11:37:07

OK,znači forum se gasi i to je to.
Eto nakon malo mozganja sam uspio postavit i fotku sa googlemapsa biggrin

Zato i služe forumi...............još mi nije jasno što fali na onim mojim portalima,kad govoriš da treba odraditi čitave portale ili si to mislio na nešto drugo?
Evo sad ću se logirati na taj drugi forum..............btw kad se točno gasi?

» Odgovor #34 datum: 30-01-2011, 11:58:07

Zato i služe forumi...............još mi nije jasno što fali na onim mojim portalima,kad govoriš da treba odraditi čitave portale ili si to mislio na nešto drugo?

Ugasit će se samo postanje, a postojeći sadržaji ostat će vidljivi. Kad se gas? Taj odgovor ti može dati samo vlasnik domene!

Nisam niti pogledao kako izgledaju ti tvoji portali, pa ih neću niti komentirati. Sve će ti reči posjetitelji tvojih portala. Ja sam pisao općenito, ne samo o tebi. Uostalom, povod je bio ikik_-ova psovka kojom je popratio pruženu pomoć!!!

Evo sad ću se logirati na taj drugi forum...

NE ZNAM BIH LI SE RADOVAO ILI PLAKAO! (ovo nije upitna rečenica)
**

» Odgovor #35 datum: 30-01-2011, 15:15:14

Ugasit će se samo postanje, a postojeći sadržaji ostat će vidljivi. Kad se gas? Taj odgovor ti može dati samo vlasnik domene!

Nisam niti pogledao kako izgledaju ti tvoji portali, pa ih neću niti komentirati. Sve će ti reči posjetitelji tvojih portala. Ja sam pisao općenito, ne samo o tebi. Uostalom, povod je bio ikik_-ova psovka kojom je popratio pruženu pomoć!!!

Evo sad ću se logirati na taj drugi forum...

NE ZNAM BIH LI SE RADOVAO ILI PLAKAO! (ovo nije upitna rečenica)
biggrin drinks
 Str: 1 2 [3]  Sve Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Google maps
Skoči na: