NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Problem sa K2 komponentom
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Problem sa K2 komponentom  (Posjeta: 4037 )
*

» datum: 06-02-2011, 16:16:43

Pozdrav,
imam problem maleni sa K2 komponentom, nakon sto sam je instalirao sve je ok, sve radi kako treba. Instalirao sam i plugin_jw_sigpro-j15-1.2 za galeriju slika u clanku, ukljucio je, al mi prilikom pisanja novog clanka, te odabranog taba Image gallery prikazuje "Notice: Please install JoomlaWorks Simple Image Gallery Pro plugin if you want to use the image gallery features of K2!"....

» Odgovor #1 datum: 06-02-2011, 19:19:42

Jesi li uključio plugin? Instaliranjem plugina ne znači da je plugin i uključen.
Što dalje od novog foruma joomla-hrvatska!
*

» Odgovor #2 datum: 06-02-2011, 22:23:46

O da, ukljucio sam plugin, provjerio par puta. Primjetio sam da je ovo pitanje cesto postavljano, kada je K2 u pitanju, ali, nazalost, niko ne zna odgovoriti konkretno u cemu je problem i koje rjesenje bi bilo :(

» Odgovor #3 datum: 06-02-2011, 22:42:44

Možda će ovo pomoći:

Citat:
Go to plugins/content ant place a copy of jwsig.php wich and name it jw_sig.php and all works fine.. So you have the original jwsig.php and jw_sig.php in the same folder..

Našao sam to na njihovom forumu: http://community.getk2.org/forum/topics/simple-image-gallery-is-not
*

» Odgovor #4 datum: 07-02-2011, 14:04:32

Tako nesto sam bio i nasao na njihovom forumu...Ali sam ipak htio prvo da vidim sta ce te mi odgovoriti na ovom forumu. Nekako Vama najviseee vjerujem Smiley
hvala u svakom slucaju
Smiley

» Odgovor #5 datum: 07-02-2011, 15:16:47

Ovaj forum se gasi, svi smo aktivni na novom forumu. Link je u mom potpisu.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Problem sa K2 komponentom
Skoči na: