BH Meteo

(1/1)

zanychew:
evo da predstavim i ja svoj projekt:

Prvi bosansko-hercegovački meteorloški portal

url: www.bhmeteo.com
predložak: modular plazza (modificiran)
korišteni dodaci: fireboard, pms, custom moduli, sig

Svi komentari su dobrodošli :)

Natalie:
Imas problema sa slikama. Pokusaj uzeti neki drugi plugin za resize.

Npr, desni klik na slikicu uz najnoviju vijest (sinoptika nesto) i vidi koliko ti je ta mini slicica zapravo velika. I zasto su ti slike smjestene na tri ili vise razlicita servera? Ne sjedaju mi dobro stranice (a da nisu blogovi) gdje mi pet minuta pise 'transfering data from imageshack...'

zanychew:
Kao sto vidis ima vise razlicitih servera za slike.. , no naravno jedan ce biti u buducem vremenu koristen a to je server na kojem je smjesten i web... ovo ostalo je jos uvijek proba.. a i vijesti bar vecina su copy/paste uglavnom radi probe... naravno da nece ostati na tome ... pa i iz tog razloga radi probe sa slike samo postavio tako da ne bude prazno... ali kazem ti vec se radi na tome.. tj. nove slike ce biti na istom serveru.. hvala na kritici..
;)
 :)

Natalie:
Stavio ti slike k sebi ili ne, to i dalje ne mijenja cinjenicu da ti resize slika ne radi dobro.

Slicica 100x100 px nikako ne smije biti teska 425.38 KB

zanychew:
a ne ... nismo se razumjeli :P slika je inace npr 800x600 nije smanjivana i zauzima 450 kb e sad slika je umetnuta u editor i samo smanjena na prikazu... a orginalna velicina joj je ostala ista... ali i to cu rjesiti u skoro vrijeme. :)

Navigacija

[0] Lista Poruka