NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Smart search for Joomla 1.5
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Smart search for Joomla 1.5  (Posjeta: 1157 )

» datum: 19-05-2008, 23:51:39

Zna li tko postoji li kakav način ili već gotov plugin/modul za "pametnije" pretraživanje joomle.
Naime na Joomla platformi imam samo jednu komponentu "MS Datafeed" Ona (katalog) je puna proizvoda s opisima i ima i svoj MSdatafeed search opciju (zapravo isto što i joomla standardni search) Postoji li način na koji bi ja intuitivnije mogao pretraživati proizvode?

npr.

Antena DVB-T Technisat - VEMIL

Opis:
Antena DVB-T Technisat SUPERDIGITENNE. VHF 47-230 MHz / UHF 470-870 MHz Gain (amplification): 21 dB +/- 3 dB F-connector. Ponuda vrijedi samo do isteka zaliha!...

I sada ja želim naći taj proizvod po ključnoj riječi "SUPERDIGITENNE" naprimijer i ne nađe ju. E hebiga...
» Zadnja izmjena: 19-05-2008, 23:55:07 Warning_in_array
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Smart search for Joomla 1.5
Skoči na: