NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Kako koristiti Pluginove na joomli 1.5
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Kako koristiti Pluginove na joomli 1.5  (Posjeta: 2906 )
*

» datum: 06-06-2008, 07:44:12

Skinm plagin recimo album, i kako ga sada postaviti na stranicu da radi?

Kako uopče to ide sa plaginovima  skinuo sam i google maps ali neznam kako ga iskoristit ?

Unaprijed zahvaljujem

» Odgovor #1 datum: 07-06-2008, 01:14:39

Pa takve stvari ti pišu ili u samom plaginu ili u dokumentaciji koja dolazi s njime.
Kako se instaliraju dodaci pogledaj ovdje:
http://www.opensourcenetwork.eu/content/blogcategory/78/775/

# Install an Extension
# Install an Extension via the Web
# Install an Extension manually
Pretraživanje je tvoj prijatelj  Navedite verziju Joomle za koju tražite pomoć
*

» Odgovor #2 datum: 07-06-2008, 07:57:02

Znam da piše ali napravim sve kako piše a ono ne radi kako treba i onda pokušavam  sve napraviti kako sam zamislio ali ne ide.
Hvala na linuku nada se da če mi pomoći.

» Odgovor #3 datum: 07-06-2008, 09:23:22

Hm ovako.
Ako želiš neku konkretniju pomoć morat ćeš ovdje iznijeti točno koji Plugin ti ne radi. Dati link na taj plagin, gdje si ga skinuo i dati link prema svojo stranici gdje ti se nalazi joomla ako je na hostingu.
Nadalje, sljedeći korak koji možeš paralelno napraviti jest da pogledaš da li taj plugin ima svoj support forum i potražiti odgovor tamo.

Moram priznati da sam osobno naišao na barem 2 plugina koji mi nisu radili iako sam ih potpuno ispravno instalirao.
Jedan je bio plugin koji radi donji odbljesak slike, a drugi je bio grafički odrađeno prvo slovo članka. Tako da se zna ponekad desiti da ne radi iz prve iako je ispravno instalirano i konfigurirano.
Pretraživanje je tvoj prijatelj  Navedite verziju Joomle za koju tražite pomoć
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Kako koristiti Pluginove na joomli 1.5
Skoči na: