NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: mod_jaslideshow.zip i explorer 7.0 greška
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: mod_jaslideshow.zip i explorer 7.0 greška  (Posjeta: 1488 )
*

» datum: 11-06-2008, 13:55:56

Uvaženi pomažite,

treba mi modul koji bi mjenjao header (slike u headeru), ili flash animacije, prema odabranoj kategoriji. Instalirao sam testno "mod_jaslideshow.zip", na verziju 1.5.3 i template je JaMageia, možete pogledat' ovdje:

http://alh.host25.com/alh_test/, u mozili radi normalno, ali u exploreru 7.0 učita modul (odnosno prvu sliku) i nakon toga ništa, je li to dokumentirana greška za "mod_jaslideshow.zip", ili je do vezije javascripta ili koji qurac, pomagajte jer izludih.
Probao sam i sa modulom "mod_flashmod_v3.0.zip", i radi "kak ti vurica", ali ne mogu dobit' transparentni tab preko animacije, probo i z-index, štani, po ma gaj teeeeeeee ???
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: mod_jaslideshow.zip i explorer 7.0 greška
Skoči na: