NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Savijet, treba mi modul za prikaz adresa i kontakta tvrtki???
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Savijet, treba mi modul za prikaz adresa i kontakta tvrtki???  (Posjeta: 1941 )
**

» datum: 06-10-2008, 01:51:43

Ovako zelim da naprvaim web adresar kao sto postoji na stranici zena.hr, pa ne znam jeli to neki modul i komponenta ili moram manuelno to da radim?

Postoji li nesto slicno za joomlu 1.5???

Hvala unaprijed

Zadržavam mišljenje

» Odgovor #1 datum: 06-10-2008, 02:45:48

FYI: SOBI2 kao jedan od najboljih adresara tvrtki dostupan je i kao Joomla 1.5 Native komponenta.
**

» Odgovor #2 datum: 06-10-2008, 23:50:04

hvala skino sam ovu komponentu i neki modul stavrno se moze svasta sa njom raditi ali modul je neki meni i ne mogu ga prilagoditi svom sucelju, jel ima neki modul meni fin za ovo ili da naprvaim klasicni meni i povezem ga s aovim

Zadržavam mišljenje

» Odgovor #3 datum: 07-10-2008, 00:17:50

Jel tebi dostupan internet ???

Probaj ovo http://www.sigsiu.net/addons/menu_module.html
I nemoj mi samo reči da ne izgleda onako kako si ti zamislio. Za to je postavljena opcija Module Class Suffix.
Dalje je sve na tebi.
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Tema: Savijet, treba mi modul za prikaz adresa i kontakta tvrtki???
Skoči na: