NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Simple Image gallery plugin problem s thumbnailovima
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Simple Image gallery plugin problem s thumbnailovima  (Posjeta: 2903 )
*

» datum: 03-11-2008, 11:11:46

Pozdrav!
Imam problem sa SIG pluginom od Joomlaworksa na Joomli CMS 1.5.7
Naime, friška instalacija, instaliran dotični plugin, lightbox pop up radi no u sadržaju ne prikazije thumbnailove nego neke kockice male ili x crveni u IE7. Permission files na serveru su svi stavljeni na 755, GD library je instaliran i writable no nikako da to proradi.
Fora je još u tome što na lokalnoj verziji iste stranice na Joomli 1.5.5 sve radi kako treba.

Ako itko ima kakvu ideju molim vas da mi pomognete.
Hvala

» Odgovor #1 datum: 03-11-2008, 11:13:23

Imaš  li na toj stranici instalirano još nešto što koristi JS (mootoolse)?

Zadržavam mišljenje

» Odgovor #2 datum: 03-11-2008, 12:16:24

A da ti te slike nemaju razmake u nazivima ili neka velika i mala slova ?
*

» Odgovor #3 datum: 03-11-2008, 12:20:37

Što se tiče razmaka i slova probao sam na default folderu fruit i food i isto neradi, ai nema nikakve komponente i pluginove instalirane osim SIG plugina. Hvala na pomoći, ali našao sam Morfeoshow komponentu i plugin koji još bolje prikazuje thumbnailove i to baš kako meni treba.

Svejedno budem još provjerio vaše savjete.

Hvala
*

» Odgovor #4 datum: 22-01-2009, 08:47:09

Prilikom prelaska mišem preko thumnailova pojavljuje se naziv svake slike, ali nije da piše samo naziv npr: ime slike, već piše ovako: <br>ime_slike.jpg</br>

postoji li način da se to makne i da samo piše ime slike bez ovih <br> </br> ? dal se to možda mjenja u jwsig.php?

ako da evo stavljam sliku dijela jwsig.php u kojem mislim da bi se to trebalo promjenit samo neznam kako...

* jwsig.jpg (211.74 KB, 1280x910 - klikova: 516 )
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Simple Image gallery plugin problem s thumbnailovima
Skoči na: