NaslovnicaDownloadPomoć
  croJoomla
Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.
Forum Pomoć Pravila croJoomla Foruma Prijava Registracija

Napredno pretraživanje

croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Plugins and IE Operation aborted
 Str: [1] Dolje
Autor      Tema: Plugins and IE Operation aborted  (Posjeta: 1146 )
*

» datum: 06-03-2009, 08:36:51

Pozdrav,

slozio sam si jedan site koji uredno radi u FF/CHrome/Opera ali u IE7 site se neće učitati i izbacuje grešku: Operation aborted!
Proguuglao sam i našao na to da neki pluginovi mogu uzrokovati taj problem. Pokušao sam isključiti plugin za prikz slike tipa lighbox (slimbox) i site radi normalno. Pokušao sam onda staviti novi plugin ta lighbox efect (simple image gallery) i problem je opet tu! :-(

Navodno je problem u mootoolsima koje koriste ti pluginovi. Ima li netko ideju kako ovaj problem zaobiči, meni treba uvečavanje slike kad se na nju klkne pa ako ima neki drugi naćin, rado ću izbjeći problematične pluginove! Nemojte mi samo savjetovati da prekodiram sve artikle gdje se pojavljuju slike sa svim potrebnim atributima (open new, widht, height...).

Hvala svima na savjetima!
 Str: [1] Gore  
croJoomla Forum » Joomla 1.5 » Dodaci (Extensions) » Pluginovi » Tema: Plugins and IE Operation aborted
Skoči na: